Hlavným zameraním firmy Tommy Tech je výroba vstrekolisových a vyfukovacích foriem pre plastovú výrobu. Zabezpečujeme nielen návrh a kompletnú výrobu, ale aj odskúšanie vyrobených foriem. Pokiaľ sa jedná o vstrekolisové formy, tie skúšame na našich vlastných vstrekolisoch značky ENGEL. Vyrobený prototyp Vám pošleme pred expedovaním formy k schváleniu.

Výroba vstrekolisových foriem pre plastovú výrobu

5 krokov – Výroba vstrekolisových foriem pre plastovú výrobu

 

Z rozmerového hľadiska sa zaoberáme výrobou foriem s maximálnymi rozmermi dosky (dĺžka x šírka): 1000×500 mm.

Výrobný proces foriem prebieha v piatich krokoch.

V prvotnej fáze je pre nás dôležité sa čo najviac zoznámiť s technickými detailmi Vašej požiadavky. Preferujeme osobnú komunikáciu a radi Vás navštívime, nech už sa nachádzate na Slovensku, Česku, Rakúsku, Nemecku, alebo v inej okolitej krajine. Okrem iného je pre nás dôležitá špecifikácia stroja, pre ktorý sa bude forma vyrábať. Vystavíme Vám cenovú ponuku a dohodneme podmienky našej spolupráce.

V závislosti na Vašich požiadavkách zabezpečíme návrh formy podľa Vašich potrieb. Rozumieme nutnosti s Vami o dôležitých veciach komunikovať a pred zahájením výroby  budeme spoločne tento návrh konzultovať.

Jedna z našich predností je, že vlastníme rozmanitý strojový park vstrekolisov značky ENGEL. Pokiaľ sa jedná o vstrekolisovú formu, ak je to technicky možné, vždy na nich vyrobené formy testujeme. Vylisovaný prototyp Vám vopred zašleme ku schváleniu. Týmto sa môžu eliminovať časové a finančné náklady na transport formy, pokiaľ by nastala nutnosť robenia úprav.

Expedíciou formy po schválení vylisovaného kusu to však nekončí. Vieme, že na formách zaťažených veľkým počtom cyklov je dôležité vykonávať servisné práce. Tieto samozrejme zabezpečujeme taktiež. Vždy s ohľadom na to, aby došlo k čo najkratšiemu prerušeniu prevádzky. Sme tu pre Vás a o Vaše formy sa postaráme.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi pre Vás vytvoríme nezáväznú ponuku a porozprávame sa o možnostiach spolupráce.